Біографічна довідка керівника підприємства

Павло Олександрович Кривонос народився 11 березня 1956 року у м. Прилуки Чернігівської області. З 1971 по 1975 рр. навчався у Прилуцькому технікумі гідромеліорації та електрифікації сільського господарства; з 1975 по 1980 рр. - в Київському інженерно-будівельному інституті. З 1992 до ц. ч. працює генеральним директором Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв.

Громадська діяльність: член товариства «Чернігівське земляцтво», видавець наукового щорічника «Україна дипломатична», член Міжнародного Трейд-клубу, член правління «Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин», депутат Київської міської ради (2002 – 2006 рр.), заступник голови федерації футболу м. Києва (2002 – 2006 рр.).

Нагороди: Повний кавалер орденів «За заслуги» ІІІ, ІІ та І ступенів, «Заслужений будівельник України», нагороджений відзнакою Президента України - Хрест Івана Мазепи та має дипломатичний ранг Надзвичайний і Повноважений Посланник ІІ класу.

Членство у складі редакційних колегій періодичних видань, наукових журналів і збірників: науковий щорічник «Україна дипломатична», історичний науковий та літературний журнал «Пам’ять століть», щорічник «Історичний календар», історичний і теологічний щорічник «Український богослов», науковий теологічний щорічник «Духовні студії» та суспільно-політичний журнал «Політика і час».