Герб

Напрями діяльності:

- Забезпечення функціонування іноземних дипломатичних представництв, акредитованих в Україні;

- Розміщення і обслуговування іноземних дипломатичних місій, іноземних організацій в Україні, а також їхнього персоналу;

- Організація та виконання роботи з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів;

- Здійснення інвестиційної, консультаційної та інших видів діяльності, виконання завдань, визначених Органом управління майном;

- Сприяння у відродженні національної культури та мистецтва, охорона культурно-історичних пам’яток, навколишнього природного середовища. 

Новини:

Вітання з Ювілеєм!

15 лютого 2019 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає Харчук Світлана Леонідівна, інспектор з контролю за виконанням доручень дирекції «Автоцентр», з ювілеєм за стажем роботи - 10 років в ДП «ГДІП». Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, вдачі, завзяття та творчого вогнику!

15/02/2019 10:51:38

Вітання з Ювілеєм!

12 лютого 2019 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає з 60-річним ювілеєм Мокрієнка Дмитра Степановича, слюсаря-сантехніка оперативно-диспетчерської служби з експлуатації та ремонту об'єктів нерухомості та інженерних мереж дирекції «Рембудексплуатація». Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, достатку, миру та злагоди!

12/02/2019 11:43:13

Вітання з Ювілеєм!

10 лютого 2019 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає з ювілеєм Нечипоренко Жанну Геннадіївну, провідного бухгалтера фінансового сектору дирекції «Автоцентр». Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя, наснаги у досягненні нових вершин та творчого вогнику!

11/02/2019 09:55:38